Seks w wodzie

Tegoroczne wakacje spędzacie nad morzem lub jeziorem? To świetna opcja, jeśli chcecie skupić się na odpoczynku. Plaża, słońce, kąpiel w morzu i… wspólnie spędzony czas. To wszystko wystarczy, by zregenerować siły i cieszyć się przygodami. O jakich przygodach mowa?

Aktywny odpoczynek – jak wygląda?

W mojej wersji aktywny odpoczynek to taki, kiedy odpoczywam, ale mimo wszystko znajduje siłę na igraszki 😉 Tyle ile mogę tyle staram się wyciągać z urlopu podczas wakacji – zamiast zbierać muszelki nad morzem zbieramy seksualne doświadczenia i przyjemności, które później przyjemnie wspominamy we dwoje.

Aqua sex – co warto o nim wiedzieć?

Nawilżenie – wydawać by się mogło, że seks w wodzie jest na tyle mokry, że można zapomnieć o dodatkowym nawilżeniu. Jeśli nie macie pod ręką lubrykantu (najbardziej sprawdzi się silikonowy, ponieważ efekt będzie długotrwały, wodny szybko się zmywa) po prostu wystarczy zadbać o odpowiedni poziom pikanterii gry wstępnej 😉 O różnych seks trikach, które was zainspirują do działania możecie przeczytać na vivafem.pl. Polecam szczególnie tym, którzy lubią wszelkie urozmaicenia – nie będziecie się nudzić.

Zabezpieczenie – to dopiero wyzwanie! Skuteczność prezerwatywy pod wodą znacznie się zmniejsza. Wcześniej wspominałam także o lubrykancie silikonowym, i tu należy wspomnieć, że używanie go wraz z prezerwatywą wykonaną z lateksu może ją uszkodzić.  W basenach różne środki chemiczne jak chlor czy ozon mogą nieść za sobą działania niepożądane. Dużym ułatwieniem są inne środki antykoncepcyjne np. tabletki, wtedy można zaszaleć (pod warunkiem, że mamy stałego partnera, który nie zafunduje nam niespodzianki tuż po upojnych chwilach).

Higiena – seks w morzu, jeziorze czy innym miejscu takim jak hotelowa łazienka jest też mniej higieniczny o czym również warto pamiętać i mieć na uwadze. Czym może skończyć się ta chwila przyjemności? Infekcje intymne, otarcia, a także inne doznania nieodzwierciedlające rozkoszy. Zatem jeśli coś wam nie odpowiada bądź czystość pozostawia wiele do życzenia – nie ryzykujcie, lepiej wybrać inne miejsca, wystarczy wyobraźnia i chęci.

(Pro)pozycje

Jeśli macie wannę – pozycje leżące lub siedzące będą doskonałe i wygodne. Prysznic? Tu raczej w grę wchodzi seks na stojąco. Będąc w basenie czy jeziorze nie mamy zbyt wiele do wyboru – pozycja nasuwa się jedna, mężczyzna stoi, a ty oplatasz się wokół jego bioder nogami.

Oczywiście dla odważnych świat należy

Przy odpowiednim przygotowaniu i zastosowaniu środków ostrożności możecie przeżyć jeden z lepszych urlopów pod względem nowych doznań, które warto zapamiętać. Podsumowując: Znacie wady i zalety seksu w wodzie, zatem decyzja należy tylko do was – życzę wam samych przyjemności, dreszczyku emocji i dużo namiętności.