Seks w plenerze – Lato sprzyja seksualnym eksperymentom

Letnie dni rozgościły się na dobre – wraz z upalnymi temperaturami zwiększyła się możliwość, aby poeksperymentować i przenieść igraszki poza cztery ściany sypialni. A nawet i poza mieszkanie czy dom.

Bywają takie chwile, że poza waniliowym seksem w wygodnym łóżku pragniemy czegoś więcej, czegoś… z dreszczykiem emocji? Tak! Seks w plenerze właśnie dostarcza takich wrażeń. Aby namiętność w związku nigdy nie gasła potrzebuje chociaż odrobinę nowości, eksperymentowania oraz szczypty szaleństwa. Czego potrzebujemy by zaplanować seks w plenerze? Przede wszystkim wyobraźni oraz chęci! Ale też warto śledzić pogodę i trafić na odpowiedni dzień, który nie przepędzi was burzą lub deszczem – aczkolwiek seks w deszczu też jest ciekawą i podniecającą opcją.

Erotyczny piknik

Wakacyjny klimat, długie dni i ciepłe wieczory – aż kusi, żeby skosztować rozkoszy na łonie natury. Co powiecie na piknik, na którym będziecie zjadać siebie wzrokiem? Kawałek po kawałku smakować swoich ciał i rozpływać się w słońcu? Są posiłki, które na świeżym powietrzy smakują o niebo lepiej. Mam na myśli ‘’oralne przystawki’’, które są doskonałym przedsmakiem dania głównego 😉 Na taki piknik wystarczy przygotować koc i koszyk z… np. smakowymi lubrykantami lub smakowymi prezerwatywami, nawilżanymi chusteczkami i wodą – w końcu po posiłku trzeba się napić 😉 Wystarczy przeskoczyć kilka granic i cieszyć się letnią przyjemnością.

Warto wybrać miejsce, które nie jest gdzieś na uboczu, by ktoś, kto przechadzałby się niedaleko was mógł najeść się wstydu – bo jak mawiam ‘’niech się wstydzi ten, kto widzi’’. 

Leśne polany, odległe pola czy działka na wsi, wszystko aż prosi się, żeby skorzystać z możliwości jakie oferuje natura.

Namiętność w związkurośnie w miarę eksperymentowania

Nowe rzeczy wyzwalają nowe emocje, nowe doznania, które podsycają ogień namiętności. To oczywiste! Dlatego dobrym pomysłem są urozmaicenia. Zimą nie mamy wiele możliwości, za to latem mamy do dyspozycji wiele opcji.  Wybierasz się może nad morze? Seks na plaży to super sprawa – warto jednak wcześniej zorientować się i wybrać miejsce, które nie jest oblegane przez tłum wczasowiczów. Zapiszcie w pamięci urlop, podczas którego będziecie oglądać zachód (lub wschód) słońca podczas upojnych chwil.

Seks w ogrodzie?

Jeśli masz swój ogród, możesz poczuć się luksusowo – zamiast poszukiwać łąk czy polan w lesie masz miejsce dostępne na wyciągniecie ręki. Pod osłoną nocy, kiedy sąsiedzi śpią wy możecie się oddać przyjemności…

Jeśli lubisz przekraczać granice i seks triki działają na ciebie zachęcająco, by eksperymentować zajrzyj na vivafem.pl, tam znajdziesz więcej ciekawych artykułów.