Seks pod prysznicem

Jak dobrze wiemy, seks w sypialni jest fajny ALE może być jeszcze przyjemniejszy – np. pod prysznicem.

Im bardziej mokro tym bardziej przyjemnie!

Zgadza się, seks z dobrym poślizgiem to jest to, czego potrzeba w każdym związku, a dla kogo jest seks pod prysznicem? Dla wszystkich! Woda spływająca po nagich ciałach, zaparowana kabina – a może macie lustro naprzeciwko prysznica? Zdecydowanie tak!

Takie mokre igraszki są świetnym eksperymentem. Przyjemność przyjemnością, ale należy dobierać ostrożne pozycje, by nie doszło to kontuzji. Najbardziej sprawdzą się pozycje na stojąco, kiedy kobieta opiera się plecami o ścianę prysznica, a nogami oplata biodra mężczyzny. Bądź też w drugą stronę – kobieta przywiera przodem do ściany, a mężczyzna wchodzi od tyłu.

Seks oralny pod prysznicem

To dopiero przyjemność! Przyznam szczerze, że oral pod prysznicem jest urzekającym widokiem dla mężczyzny i zarazem bardzo podniecającym. Aby zwiększyć przyjemność można zaopatrzyć się w lubrykanty smakowe, które dodatkowo spotęgują doznania – szczególnie u kobiety. W drugą stronę to także działa, mężczyzna również może sprawić kobiecie oralną rozkosz z wykorzystaniem żelu o ulubionym smaku.

2+1…

I nie mam tu na myśli trójkąta, chyba, że użycie gadżetu można tak potraktować 😉 Zabawki erotyczne niesamowicie rozpalają namiętność – jeśli macie jakiekolwiek gadżety, które są wodoodporne polecam sprawdzić i przekonać się na własnej skórze. Oczywiście wszelkie dilda bez obaw można ze sobą zabrać, natomiast jeśli chodzi o wibrator warto wcześniej się upewnić.

Wibrator sprawdza się nie tylko solo w takich chwilach jak prysznic – we dwoje dostarcza jeszcze więcej frajdy. Wystarczy oddać go w ręce partnera i poinstruować (chyba, że lubisz iść na żywioł by partner zafundował ci przyjemność po swojemu). Może stymulować nim twoją łechtaczkę podczas gdy ty opierasz się plecami o ścianę, a on penisem znajduje się w tobie.  Z dildem jest równie przyjemnie, może być dodatkowym źródłem przyjemnych doznań – polecam spróbować wykorzystać go, kiedy kochacie się analnie, ty opierasz się przodem o ścianę. Twój partner ma wygodny dostęp do twojego drugiego wejścia, a ty możesz swobodnie masturbować się swoją zabawką.

Mokry finał

Finał pod prysznicem? Każdy preferuje co innego: w ustach, na twarzy, na biuście czy pośladkach – co kto woli, byle obie osoby były usatysfakcjonowane. Mokra przyjemność może być tak satysfakcjonująca, że może skończyć się także mokrym finałem dla pań 😉

Dla każdego, komu waniliowy seks w pościeli to mało i szuka alternatywy, zapraszamy na vivafem.pl, tam znajdzie więcej pikantnych pomysłów: Seks pod prysznicem